DSpace logo
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.osau.edu.ua/jspui/handle/123456789/5601
Назва: Ефективність застосування біологічних препаратів природного походження на культурі томату в умовах закритого грунту : кваліфікаційна робота на здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти
Автори: Сердюченко Ю.
Теми: томат, гібрид, розвиток рослин, продуктивність
Дата публікації: 2024
Видавництво: Одеський державний аграрний університет
Бібліографічний опис: Сердюченко Ю. Ефективність застосування біологічних препаратів природного походження на культурі томату в умовах закритого грунту : кваліфікаційна робота на здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньoї прoгрaми «Aгрoнoмія» зa спеціaльністю: 201 «Aгрoнoмія». Науковий керівник: д. с.-г. н., проф. Є. Юркевич / ОДАУ. Одеса, 2024. 70 с.
Короткий огляд (реферат): У роботі досліджено вплив біостимулятора росту «ALGHEFIТ» на розвиток та врожайність середньоранніх гібридів томату «Президент ІІ F1», «Біг Біф F1» та «Матіас F1». Показано, що використання препарату «ALGHEFIT» стимулює розвиток рослин та дозволяє збільшити продуктивність культури томату на 28…95,9%, що відповідає рівню рентабельності 39,7…187,1%. Станом на 2024 рік вказана рентабельність (в залежності від гібриду) забезпечує отримання прибутку в межах 77,4…193,6 грн. з 1 квадратного метру закритого ґрунту.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.osau.edu.ua/jspui/handle/123456789/5601
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи ЗВО рівня «Магістр» Агробіотехнологічного факультету

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Сердюченко.pdf2,6 MBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.