DSpace logo

*АВТОРЕФЕРАТИ Collection home page

Logo

Browse
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 64
Issue DateTitleAuthor(s)
2008МОРФОФУНКЦІОНАЛЬНІ ЗМІНИ В ЯЄЧНИКУ ТА МАТЦІ КОРІВ ЗА УМОВ СТАТЕВОГО ЦИКЛУ ТА ПРИ ЙОГО КОРЕКЦІЇБрошков М. М.; Broshkov M.
2020УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА МОЛОКА У СКОТАРСТВІБезалтична О. О.
2006НЕЙРОФАРМАКОЛОГІЧНИЙ АНАЛІЗ НООТРОПНОЇ І СНОДІЙНОЇ ДІЇ ГАМК-ЕРГІЧНИХ СПОЛУК – ПОХІДНИХ 1,4-БЕНЗДІАЗЕПІНУ ТА 1,3,4-БЕНЗТРИАЗЕПІНУПопова Л.В.; Popova L.V.
2016КИШКОВІ ЦЕСТОДОЗИ ОВЕЦЬ (ПОШИРЕННЯ, ПАТОГЕНЕЗ, ЛІКУВАННЯ)Півень О. Т.; Пивень О. Т.; Piven O.
2013УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНИМ РОЗВИТКОМ ЗЕРНОВОГО ТА ЗЕРНОБОБОВОГО ВИРОБНИЦТВА В РЕГІОНІ: автореф. дис.Петренко О. П.; Petrenko O.
2019МОРФОЛОГІЧНІ ТА БІОМЕХАНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТРУБЧАСТИХ КІСТОК КАЧОК КРОСУ «БЛАГОВАРСЬКИЙ» У ПОСТНАТАЛЬНОМУ ПЕРІОДІ ОНТОГЕНЕЗУПасніченко О. С.; Пасниченко А. С.; Pasnichenko O.
2017Екологізація економічних відносин рекреаційного землекористування в межах міських агломераційБулишева Д.В.; Булышева Д.В.; Bulysheva D.
2018ПЕРОКСИДНЕ ОКИСНЕННЯ ЛІПІДІВ ТА АКТИВНІСТЬ СИСТЕМИ АНТИОКСИДАНТНОГО ЗАХИСТУ В ОРГАНІЗМІ СВИНЕЙ З РІЗНИМИ ТИПАМИ ВИЩОЇ НЕРВОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІДанчук О. В.; Данчук А. В.; Danchuk O.
1999РАННЄ ПРОГНОЗУВАННЯ МОЛОЧНОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ ТА РЕЗИСТЕНТНІСТЬ ОРГАНІЗМУ ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД ТРИВАЛОСТІ ЕМБРІОГЕНЕЗУКірович, Н.О.; Кирович, Н.А.; Kirovich, N.A.
2011ВМІСТ ВАЖКИХ МЕТАЛІВ У ҐРУНТІ ТА ЇХ ВПЛИВ НА РІСТ І РОЗВИТОК ВИНОГРАДНОЇ РОСЛИНИКузьменко, Є.І.; Кузьменко, Е.И.; Kuzmenko, Ye.I.
1971Ветеринарно-санитарная оценка, рационализация методов переработки и использования непищевого сырья, не имеющего специального назначения, и отходов убоя животныхКовбасенко, В.М.
2011Продуктивність, перетравність поживних речовин та забійні якості молодняку свиней при згодовуванні каоліну та алунітуВербельчук, Т.В.; Verbelchuk, T.V.
2006ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ І ФУНКЦІОНУВАННЯ РИНКУ НАСІННЯ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУРАжаман, І.А.; Ажаман, И.А.; Azhaman, I.A.
2005ОСОБЛИВОСТІ РОЗВИТКУ ЕПІЗООТИЧНОГО ПРОЦЕСУ ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ НЕБЛАГОПОЛУЧНИХ ЩОДО ЛЕЙКОЗУ ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ ГОСПОДАРСТВ З ВИКОРИСТАННЯМ ІМУНОФЕРМЕНТНОГО МЕТОДУ ДІАГНОСТИКИДОВГАЛЬ, О.В.; Довгаль, А.В.; Dovgal, O.V.
2003ЛЕПТОСПІРОЗ ТВАРИН В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ (етіологічна структура, особливості епізоотичного процесу та клінічного проявуДОВГАНЬ, В.І.
2006ГЕНЕТИЧНИЙ АНАЛІЗ КІЛЬКІСНИХ ОЗНАК У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ВЗАЄМОДІЄЮ ГЕНОТИП-СЕРЕДОВИЩЕ У ОЗИМИХ ТРИТИКАЛЕ І ПШЕНИЦГЕРАСИМЕНКО, В.П.; Герасименко, В.Ф.; Gerasimenko, V.Ph.
2018АДАПТАЦІЙНА ЗДАТНІСТЬ СВИНЕЙ ЗА ВИКОРИСТАННЯ “СУМІШ КОРМОВА СТО ГА” В УМОВАХ ІНТЕНСИВНОГО ВИРОЩУВАННЯРудь, В.О.; Rud, V.O.
2011УДОСКОНАЛЕННЯ МОНІТОРИНГУ, ПРОФІЛАКТИКИ ТА МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ЛЕПТОСПІРОЗУ У СОБАКНІКІТІН, О.А.; Никитин, О.А.; Nikitin, О.
2015ПРОДУКТИВНІСТЬ, АДАПТАЦІЙНА ЗДАТНІСТЬ ТА ВІДТВОРНА ФУНКЦІЯ КОРІВ УКРАЇНСЬКОЇ ЧЕРВОНОЇ МОЛОЧНОЇ ПОРОДИ ЗАЛЕЖНО ВІД ВІКУ ЇХ ПЕРШОГО ОСІМЕНІННЯПРОНОЗА, О.Г.; Pronase, О.
2008Еколого-економічне обгрунтування формування сільськогосподарського землекористуванняКустовська, О.В.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 64