DSpace logo
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.osau.edu.ua/jspui/handle/123456789/4754
Назва: ДОСВІД ВПРОВАДЖЕННЯ STEM ПРИ ВИКЛАДАННІ ОСВІТНЬОГО ВИБІРКОВОГО КОМПОНЕНТУ «ФІТОТЕРАПІЯ У ВЕТЕРИНАРІЇ ТА ОСНОВИ ФІТОДИЗАЙНУ»
Автори: Овчаренко Г. В., Роша Л. Г., Коренєва Ж. Б.
Теми: впровадження STEM, викладання освітнього компоненту, фітотерапія у ветеринарії, основи фітодизайну
Дата публікації: 2024
Видавництво: ПНПУ імені В.Г. Короленка
Бібліографічний опис: Овчаренко Г. В., Роша Л. Г., Коренєва Ж. Б. Досвід впровадження STEM при викладанні освітнього вибіркового компоненту «Фітотерапія у ветеринарії та основи фітодизайну». Сучасний стан біосфери у науковій спадщині академіка Володимира Вернадського в контексті сучасних техногенних загроз: мат-ли Всеукр. наук.-практ. конф. (м. Полтава, 19 березня 2024 р.) / ПНПУ імені В.Г. Короленка. Полтава. 2024. С.103-105.
Короткий огляд (реферат): Пандемія COVID-19 та війна з Російською Федерацією яскравіше, ніж будь-яка попередня криза, продемонструвала необхідність впровадження цифрових навчальних матеріалів та креативних педагогічних підходів для здобувачів вищої освіти [1]. У той же час STEM-освіта (Science, Technology, Engineering, Math) швидко отримує визнання за свою роль у формуванні майбутнього освіти та глобальної економіки. У світі, що постійно розвивається, STEM надає студентам необхідні знання та життєво важливі навички 21-го століття, такі як креативність, критичне мислення, співпраця та вирішення проблем. Наш матеріал дозволяє ознайомитись з деякими ідеями щодо застосування цифрових технологій, які були впроваджені у вибірковий освітній компонент «Фітотерапія у ветеринарії та основи фітодизайну», щоб відповідати вимогам STEM.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.osau.edu.ua/jspui/handle/123456789/4754
Розташовується у зібраннях:Роша Лариса Григорівна

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Досвід впровадження STEM .pdf837,12 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.