DSpace logo
Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.osau.edu.ua/jspui/handle/123456789/6153
Title: Біологічний контроль домінуючих шкідників капусти білоголової в умовах Одеської області : кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр»
Authors: Швага Є.
Keywords: біологічний контроль, домінуючі шкідники, капуста білоголова, Одеська область
Issue Date: 2026
Publisher: Одеський державний аграрний університет
Citation: Швага Є. Біологічний контроль домінуючих шкідників капусти білоголової в умовах Одеської області : кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр», спеціальність 202 «Захист і карантин рослин». Науковий керівник : к. с.-г. наук, ас. М. Джам / ОДАУ. Одеса, 2026. 82 с.
Abstract: Капуста білоголова є однією з найважливіших та найпоширеніших серед овочевих культур в Україні та посідає одне із провідних місць. Вона займає площу вирощування понад 250 тис. га. Цю культуру вирощують як у великих господарствах, так і в приватному фермерському секторі на присадибних ділянках. Метою кваліфікаційної роботи є визначення ентомокомплексу та домінантних видів шкідників капусти білоголової та оцінка ефективності заходів захисту проти них в умовах Одеської області.
URI: http://lib.osau.edu.ua/jspui/handle/123456789/6153
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи ЗВО рівня "Бакалавр" та «Магістр» Агробіотехнологічного факультету

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Кваліфікація Швага Є.Л_202_4бак .pdf919,57 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.