DSpace logo
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.osau.edu.ua/jspui/handle/123456789/5160
Назва: РОЗВИТОК АГРАРНОГО СЕКТОРУ ПІСЛЯ ВІЙНИ: СТРАТЕГІЧНІ ПІДХОДИ ДО СТАЛОГО ЗРОСТАННЯ
Автори: Зюзіна А. Ю., Шевченко А. А.
Теми: розвиток аграрного сектору, після війни, стратегічні підходи, стале зростання
Дата публікації: 2024
Бібліографічний опис: Зюзіна А. Ю., Шевченко А. А. Розвиток аграрного сектору після війни: стратегічні підходи до сталого зростання. Підприємництво, облік та фінанси: сучасний стан й перспективи повоєнного відродження : матеріали Міжнар. наук.-практ. Інтернет-конф. 24 квітня 2024 р. С. 105-110.
Короткий огляд (реферат): Як аграрна країна з давніми сільськогосподарськими традиціями, Україна стикається з серйозними викликами внаслідок військового конфлікту. Незважаючи на ситуацію, що склалася, аграрний сектор залишається важливою складовою української економіки, яка забезпечує не лише продовольчу безпеку країни, а й надходження якісної сільськогосподарської продукції на європейський ринок. За таких непередбачуваних обставин надзвичайно важливою стає розробка та реалізація стратегій забезпечення сталого розвитку сільськогосподарських підприємств. Аграрний сектор буде мати вирішальне значення для економічного післявоєнного відновлення України. Стратегії забезпечення сталого розвитку агробізнесу є ключовими інструментами зміцнення аграрного сектору, підвищення його конкурентоспроможності на міжнародних ринках та забезпечення зростання доходів від сільського господарства. Надійні та інноваційні стратегії необхідні для вирішення проблем, з якими стикаються сільськогосподарські підприємства в непередбачуваних і невизначених ситуаціях.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.osau.edu.ua/jspui/handle/123456789/5160
Розташовується у зібраннях:Шевченко (Нікіфорчук) Аліса Анатоліївна

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Тези_Зюзіна А.Ю., Шевченко А.А..pdf728,38 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.