DSpace logo
Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.osau.edu.ua/jspui/handle/123456789/486
Title: РІСТ І РОЗВИТОК ЯГНЯТ АСКАНІЙСЬКОЇ КАРАКУЛЬСЬКОЇ ПОРОДИ В УМОВАХ БУДЖАЦЬКОГО СТЕПУ
Other Titles: РОСТ И РАЗВИТИЕ ЯГНЯТ АСКАНИЙСКОЙ КАРАКУЛЬСКОЙ ПОРОДЫ В УСЛОВИЯХ БУДЖАКСКОЙ СТЕПИ
Authors: Китаєва, А.П.
Китаева, А.П.
Марчук, О.М.
Keywords: Вівчарство
ягнята, жива маса, середньодобовий приріст, статі тіла, індекси будови тіла
ягнята, живая масса, среднесуточный прирост, индексы телосложения
Issue Date: 2012
Publisher: Інститут тваринництва степових районів ім. М.Ф. Іванова "Асканія- Нова".Національний науковий селекційно-генетичний центр з вівчарства
Citation: ББК П661.399.6; УДК: 636.933.2.064(477.7) Китаєва А. П. Ріст і розвиток ягнят асканійської каракульської породи в умовах Буджацького степу / А. П. Китаєва, О. М. Марчук // Науковий вісник "Асканія-Нова"/ Інститут тваринництва степових районів ім. М.Ф. Іванова "Асканія- Нова".Національний науковий селекційно-генетичний центр з вівчарства. - 2012. - Вип. 5(1). - С. 89-94.
Abstract: В статті коротко викладені результати вивчення росту і розвитку ягнят асканійської каракульської породи на першому році постембріонального періоду в умовах Буджацького степу. Визначили, що адаптаційна здатність до цих умов у баранців протікає більш повільно, ніж у ярок, що і підтверджується їх живою масою та середньодобовими приростами.
В статье коротко изложены результаты изучения роста и развития ягнят асканийской каракульской породы на первом году постэмбрионального периода в условиях Буджакской степи. Определили, что адаптационная способность к этим условиям у барашков протекает более медленно, чем в ярочек, что и подтверждается их живой массой и среднесуточными приростами.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/486
Appears in Collections:Китаєва Алла Павлівна

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Китаєва.pdf253,49 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.