DSpace logo
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.osau.edu.ua/jspui/handle/123456789/3903
Назва: ВПЛИВ ПРОТРУЙНИКІВ НА УРАЖЕНІСТЬ РОСЛИН КУКУРУДЗИ ХВОРОБАМИ
Автори: Сергієнко В. Г., Балан Г. О.
Теми: протруйники, ураженість рослин хворобами, кукурудза, захист рослин
Дата публікації: 2022
Видавництво: Одеський державний аграрний університет
Бібліографічний опис: УДК 632.952:631.172/173:633.15 Сергієнко В. Г., Балан Г. О. Вплив протруйників на ураженість рослин кукурудзи хворобами. Актуальні аспекти розвитку науки і освіти: мат-ли II Міжнар. наук.-практ. конф. наук.-педагог. працівників та молодих науковців (Одеса, 08-09 грудня 2022 р.) / ОДАУ. Одеса, 2022. С. 543-546.
Короткий огляд (реферат): Активна фаза розвитку рослин починається з проростання насіння. Тому першим етапом в технології вирощування сільськогосподарських культур є заходи, спрямовані на підвищення життєздатності і польової схожості насіння. Одним з найважливіших заходів у системі захисту рослин є обробка, або протруювання, насіння. Він дає можливість захистити на ранніх етапах органогенезу молоді паростки кукурудзи від насіннєвої, ґрунтової, а в окремих випадках і аерогенної інфекції. Відомо, що до фази трьох листків зернові культури живляться переважно за рахунок поживних речовин в насінні і його оболонці, і рослина ще не здатна поглинати поживні речовини кореневою системою, навіть при достатній кількості їх в ґрунті. Нами в Інституті захисту рослин НААН були проведені дослідження з вивчення впливу протруйників насіння на ураженість рослин та підвищення продуктивності кукурудзи. Робота проводилась на полях Державного підприємства Експериментальна база «Олександрія» Білоцерківського району Київської обл.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.osau.edu.ua/jspui/handle/123456789/3903
Розташовується у зібраннях:Балан Галина Олександрівна

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Сергієнко, Балан.pdf735,29 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.