�������@Mail.ru
DSpace About DSpace Software
 

Library ODAU >
ПРАЦІ ВЧЕНИХ ОДАУ >
Самуйлік Микола Миколайович >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/2454

Название: Політична відповідальність як провідний принцип реформування вищої освіти
Авторы: Самуйлік М.М., Федорова І.В.
Ключевые слова: політична відповідальність, реформування вищої освіти, політологія, теорія політичної науки, викладання політології
Issue Date: 2019
Издатель: Одеська Державна Академія Будівництва та Архітектури
Библиографическое описание: Самуйлік М. М. Політична відповідальність як провідний принцип реформування вищої освіти / М.М. Самуйлік, І.В. Федорова // Інновації в світі: сутність, проблеми, перспективи: мат-ли Міжнар. наук.-практ. конф. / ОДАБА. – Одеса, 2019. – С. 127-129.
Аннотация: Проблема політичної відповідальності в процесі реформування вищої освіти відноситься до числа найбільш актуальних і першочергових в сучасній Україні за низкою обставин, визначальною з яких є процес утримання політичної самостійності та збереження власної державності. Без створення дієвого державного механізму функціонування вищої освіти, політична незалежність сучасної України є проблемною і не може бути надійною та ефективною. Як показує історичний досвід, висока якість вищої освіти забезпечує підготовку необхідних патріотично налаштованих кадрів для функціонування та розвитку держави. Їх підготовка перетворилась на життєву необхідність, суспільну потребу, яку реалізувати та задовольнити можливо лише за умови наявності наукової концепції дієвого державного механізму вищої освіти. Його пошуки в Україні тривають з моменту отримання незалежності. Але недостатній рівень політичної відповідальності різних гілок влади, політичних партій, громадських організацій та майже всіх політичних акторів не дають можливість завершити цей процес. Головною причиною такого стану справ є в першу чергу відсутність у суспільстві, як в минулому, так і в сучасному, необхідного рівня політичної культури, достатніх знань, умінь та навичок.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/2454
Appears in Collections:Самуйлік Микола Миколайович

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Самуйлiк_ОДАБА_19_ОСВIТ.pdf305,71 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback