�������@Mail.ru
DSpace About DSpace Software
 

Library ODAU >
ПРАЦІ ВЧЕНИХ ОДАУ >
Самуйлік Микола Миколайович >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/2452

Название: ІЗ ПРАКТИКИ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРСЬКІХ ЗАНЯТЬ ЗА КРЕДИТНОЮ – МОДУЛЬНОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ ВИКЛАДАННЯ ПОЛІТОЛОГІЇ
Авторы: Самуйлік М. М.
Ключевые слова: політологія, теорія політичної науки, викладання політології, кредитно-модульні технології навчання
Issue Date: 2017
Издатель: Одеська Державна Академія Будівництва та Архітектури
Библиографическое описание: Самуйлік М. М Із практики застосування кредитно-модульних технологій під час викладання політології / М.М. Самуйлік // Управління якістю підготовки фахівців: мат-ли ХХІІ Міжнар. наук.-метод. конф. / ОДАБА.– Одеса, 2017. – С. 172-174.
Аннотация: В Одеському державному аграрному університеті політологія вивчається протягом одного семестру за кредитно-модульною системою організації навчального процессу. Запропонований кредитно-модульний курс розроблений на основі досвіду викладання політології в університеті та інших вищих навчальних закладах з використанням сучасних підходів до розгляду політичних явищ і процесів. Теоретичний матеріал структурований за двома змістовими модулями. Перший модуль “Політологія та її історія” і другий модуль “Теорія політики”. Кожний змістовний модуль курсу містить лекційні, самостійні та практичні заняття. До його пропонуються відповідні матеріали, що містять перелік ключових понять, питання для обговорення, проблемно-пошукові питання, тематику рефератів, список основної та додаткової літератури, а також завдання для модульної контрольної роботи.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/2452
Appears in Collections:Самуйлік Микола Миколайович

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Самуйлiк_ОДАБА_17.pdf285,52 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback