�������@Mail.ru
DSpace About DSpace Software
 

Library ODAU >

Browsing by Author Решетниченко, А.П.

Jump to: 0-9 А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я Ь | Э Ё Ъ Ы
                A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:   
Sort by: In order: Results/Page Authors/Record:
Showing results 1 to 8 of 8
Issue DateTitleAuthor(s)
2016ДИНАМІКА ЖИВОЇ МАСИ ТА ЯКІСТЬ М’ЯСА МОЛОДНЯКА СВИНЕЙ ЗА ВИКОРИСТАННЯ В ГОДІВЛІ АНАЛЬЦИМОСОРБЕНТАРешетніченко, О.П.; Решетниченко, А.П.; Reshetnichenko, O.P.
2012ІНАКТИВАЦІЯ ТОКСИЧНОСТІ КОРМІВ ПРИ ВИРОЩУВАННІ КУРЧАТБОГАЧ, М.В.; Решетніченко, О.П.; Богач, Н.В. та ін.; Решетниченко, А.П.; Bogach, M. и др.; Reshetnichenko, А. and etc.
2012ОСОБЛИВОСТІ РОСТУ МОЛОДНЯКУ СВИНЕЙ ЗА ВИКОРИСТАННЯ В ГОДІВЛІ АНАЛЬЦИМОСОРБЕНТУРешетніченко, О.П.; Решетниченко, А.П.; Reshetnichenko, O.
2008ПРО ТОКСИЧНІСТЬ КОРМІВ, ВИЗНАЧЕНУ БІОПРОБАМИ НА КРОЛЯХ ТА ІНФУЗОРІЯХ COLPODA STEINII (КОЛПОДА)Решетніченко, О.П.; Решетниченко, А.П.; Reshetnichenko, А.
2017Продуктивність та резистентність молодняку свиней за дії імуностимуляторівРешетніченко, О.П.; Решетниченко, А.П.; Reshetnichenko, О.
2016РІСТ, ПЕРЕБІГ ОБМІННИХ ПРОЦЕСІВ ТА ГІСТОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ДЕЯКИХ ВНУТРІШНІХ ОРГАНІВ МОЛОДНЯКА СВИНЕЙ ЗА ВИКОРИСТАННЯ В ГОДІВЛІ АНАЛЬЦИМОСОРБЕНТАРешетніченко, О.П.; Решетниченко, А.П.; Reshetnichenko, O.
2016САНІТАРНА ОЦІНКА ТА ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНИХ МІНЕРАЛІВ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ МІКОТОКСИКОЗІВ І ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ТВАРИНРЕШЕТНІЧЕНКО, О.П.; Решетниченко, А.П.; Reshetnichenko, O.
2016Швидкість росту та особливості перебігу обмінних процесів у організмі молодняку свиней за використання в годівлі АнальцимосорбентаРешетніченко, О.П.; Решетниченко, А.П.; Reshetnichenko, O.P.
Showing results 1 to 8 of 8

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback