�������@Mail.ru
DSpace About DSpace Software
 

Library ODAU >

Browsing by Author Danchuk O. and etc.

Jump to: 0-9 А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я Ь | Э Ё Ъ Ы
                A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:   
Sort by: In order: Results/Page Authors/Record:
Showing results 1 to 18 of 18
Issue DateTitleAuthor(s)
2017ВЗАЄМОЗВ’ЯЗКИ ТА ВПЛИВ КОРКОВИХ ПРОЦЕСІВ НА АКТИВНІСТЬ СУПЕРОКСИДДИСМУТАЗИ В ЕРИТРОЦИТАХ СВИНЕЙ ЗА ТЕХНОЛОГІЧНОГО СТРЕСУДанчук О. В. та ін.; Данчук А. В. и др.; Danchuk O. and etc.
2018Вміст кальцію і фосфору в крові корів з різним тонусом автономної нервової системиДанчук О. В. та ін.; Danchuk O. and etc.
2015ВМІСТ ТБК-АКТИВНИХ ПРОДУКТІВ В ЕРИТРОЦИТАХ СВИНЕЙ РІЗНИХ ТИПІВ ВИЩОЇ НЕРВОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІДанчук О. В. та ін.; Данчук А. В. и др.; Danchuk O. and etc.
2018ВПЛИВ ВИЩОЇ НЕРВОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ВМІСТ ТБК-АКТИВНИХ ПРОДУКТІВ У ЕРИТРОЦИТАХ СВИНЕЙДанчук О. В. та ін.; Данчук А. В. и др.; Danchuk O. and etc.
2019ВПЛИВ КОРТИКО-ВЕГЕТАТИВНИХ РЕГУЛЯЦІЙНИХ МЕХАНІЗМІВ НА ВМІСТ ЛАКТАТУ В КРОВІ СВИНОМАТОК ЗА УМОВИ ДІЇ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПОДРАЗНИКАДанчук О. В. та ін.; Данчук А. В. и др.; Danchuk O. and etc.
2019Вплив основних характеристик нервових процесів на натрієво-калієве відношення у крові корівДанчук О. В. та ін.; Danchuk O. and etc.
2019ВПЛИВ ТИПУ ВИЩОЇ НЕРВОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ВМІСТ ФОСФОРУ У КРОВІ КОРІВДанчук О. В. та ін.; Данчук А. В. и др.; Danchuk O. and etc.
2013ДЕЯКІ РОЗДУМИ ПРО ХОЛЕСТЕРОЛДанчук О. В. та ін.; Данчук А. В. и др.; Danchuk O. and etc.
2016ЖИРНОКИСЛОТНИЙ СКЛАД СИРОВАТКИ КРОВІ СВИНЕЙ РІЗНИХ ТИПІВ ВИЩОЇ НЕРВОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІДанчук О. В. та ін.; Данчук А. В. и др.; Danchuk O. and etc.
2016ІНДЕКСИ ІНТЕНСИВНОСТІ ПЕРОКСИДНОГО ОКИСНЕННЯ ЛІПІДІВ У СВИНЕЙ ЗА ДІЇ СТРЕСОВОГО ФАКТОРАДанчук О. В. та ін.; Данчук А. В. и др.; Danchuk O. and etc.
2013ІНТЕНСИВНІСТЬ ПЕРОКСИДНОГО ОКИСНЕННЯ ЛІПІДІВ ТА АКТИВНІСТЬ СИСТЕМ АНТИОКСИДАНТНОГО ЗАХИСТУ У ПОРОСЯТ-СИСУНІВ ПІД ВПЛИВОМ ПРЕПАРАТІВ FeДанчук О. В. та ін.; Данчук А. В. и др.; Danchuk O. and etc.
2013ІНТЕНСИВНІСТЬ ПЕРОКСИДНОГО ОКИСНЕННЯ ЛІПІДІВ У ЕРИТРОЦИТАХ ПОРОСЯТ ЗА ДІЇ МІЦЕЛЯРНОЇ ФОРМИ ТОКОФЕРОЛУДанчук О. В. та ін.; Данчук А. В. и др.; Danchuk O. and etc.
2018Коркова регуляція вмісту ТБК-активних продуктів у плазмі крові корів залежно від пори рокуДанчук О. В. та ін.; Danchuk O. and etc.
2018Кортикальні механізми регуляції вмісту Феруму в крові корів залежно від пори рокуДанчук О. В. та ін.; Danchuk O. and etc.
2020МЕТОДИ ВИВЧЕННЯ РУХОВОЇ АКТИВНОСТІ У ТВАРИНДанчук О. та ін.; Данчук А. и др.; Danchuk O. and etc.
2017Механізми регуляції вмісту кортизолу в сироватці крові свиней при стресіДанчук О. В. та ін.; Данчук А. В. и др.; Danchuk O. and etc.
2020ОБМІН БІЛКА В ОРГАНІЗМІ СВИНЕЙ З РІЗНИМИ ПАРАМЕТРАМИ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ (ОГЛЯД)Данчук О. та ін.; Данчук А. и др.; Danchuk O. and etc.
2017ПОКАЗНИКИ ОБМІНУ ХОЛЕСТЕРОЛУ У ОРГАНІЗМІ ПОРОСЯТ ЗА ВВЕДЕННЯ ЦИТРАТУ ФЕРУМУДанчук О. В. та ін.; Данчук А. В. и др.; Danchuk O. and etc.
Showing results 1 to 18 of 18

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback