�������@Mail.ru
DSpace About DSpace Software
 

Library ODAU >

Browsing by Author Решетніченко, О.П.

Jump to: 0-9 А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я Ь | Э Ё Ъ Ы
                A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:   
Sort by: In order: Results/Page Authors/Record:
Showing results 1 to 10 of 10
Issue DateTitleAuthor(s)
2008АНАЛЬЦИМОСОРБЕНТ-ДЕЗІНТОКСИКАНТ КОРМІВ: патентРешетніченко, О.П.; Орлов, Л.В.; Стегній, Б.Т.; Куцан, О.Т.; Богач, М.В.
2016ДИНАМІКА ЖИВОЇ МАСИ ТА ЯКІСТЬ М’ЯСА МОЛОДНЯКА СВИНЕЙ ЗА ВИКОРИСТАННЯ В ГОДІВЛІ АНАЛЬЦИМОСОРБЕНТАРешетніченко, О.П.; Решетниченко, А.П.; Reshetnichenko, O.P.
2011Ефективність детоксикації кормів та вирощування курчат за використання препарату "Каріботокс"Решетніченко, О.П.; Богач, М.В.; та інші
2012ІНАКТИВАЦІЯ ТОКСИЧНОСТІ КОРМІВ ПРИ ВИРОЩУВАННІ КУРЧАТБОГАЧ, М.В.; Решетніченко, О.П.; Богач, Н.В. та ін.; Решетниченко, А.П.; Bogach, M. и др.; Reshetnichenko, А. and etc.
2012ОСОБЛИВОСТІ РОСТУ МОЛОДНЯКУ СВИНЕЙ ЗА ВИКОРИСТАННЯ В ГОДІВЛІ АНАЛЬЦИМОСОРБЕНТУРешетніченко, О.П.; Решетниченко, А.П.; Reshetnichenko, O.
2008ПРО ТОКСИЧНІСТЬ КОРМІВ, ВИЗНАЧЕНУ БІОПРОБАМИ НА КРОЛЯХ ТА ІНФУЗОРІЯХ COLPODA STEINII (КОЛПОДА)Решетніченко, О.П.; Решетниченко, А.П.; Reshetnichenko, А.
2017Продуктивність та резистентність молодняку свиней за дії імуностимуляторівРешетніченко, О.П.; Решетниченко, А.П.; Reshetnichenko, О.
2014РІСТ ТА ПОКАЗНИКИ КРОВІ МОЛОДНЯКУ СВИНЕЙ ЗА ВИКОРИСТАННЯ В ГОДІВЛІ АНАЛЬЦИМОСОРБЕНТАРешетніченко, О.П.
2016РІСТ, ПЕРЕБІГ ОБМІННИХ ПРОЦЕСІВ ТА ГІСТОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ДЕЯКИХ ВНУТРІШНІХ ОРГАНІВ МОЛОДНЯКА СВИНЕЙ ЗА ВИКОРИСТАННЯ В ГОДІВЛІ АНАЛЬЦИМОСОРБЕНТАРешетніченко, О.П.; Решетниченко, А.П.; Reshetnichenko, O.
2016Швидкість росту та особливості перебігу обмінних процесів у організмі молодняку свиней за використання в годівлі АнальцимосорбентаРешетніченко, О.П.; Решетниченко, А.П.; Reshetnichenko, O.P.
Showing results 1 to 10 of 10

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback